projekty tłumaczeń

 

Poniżej znajdują się informacje o naszych dotychczasowych projektach. Tłumaczenie jest niezbędne w wielu branżach. W przypadku każdego projektu wymagane jest od nas zupełnie odmienne podejście.

Tłumaczenia dokumentów transportowych dla międzynarodowych przewoźników

Jedne z częściej podejmowanych projektów dotyczyły głównie tłumaczeń dokumentów transportowych dla szeroko pojętej logistycznych. Do dziś współpracujemy z firmami europejskimi, które w dalszym ciągu potrzebują wsparcia profesjonalnych tłumaczy. W tym przypadku chodzi o języki tj. angielski, niemiecki, niderlandzki oraz norweski.

wykonujemy różne typy projektów

Stała współpraca i tłumaczenia priorytetowe

Wspieramy naszych klientów i oferujemy stałą współpracę. Niektóre treści są na tyle obszerne, że koniecznością staje się by objąć odpowiednią strategię. Dobieramy odpowiednie narzędzia by tłumaczyć duże ilości dokumentów.

Tłumaczenie strony kawiarni i restauracji

Popularne w ostatnim czasie tłumaczenia dotyczą w dużej mierze nowo powstałych kawiarni oraz restauracji. To właśnie na nich skupia się coraz większe zainteresowanie gości z zagranicy. Przekaż istotne informacje za pomocą wszelkich kanałów marketingowych i zadbaj o treści nawet w kilku językach. Wykonaliśmy już niejedno tłumaczenie dla branży gastronomicznej w kilku popularnych językach.

Tłumaczenie napisów do filmów

Na swoim koncie mamy również projekty dla niezależnych producentów filmowych. Wykonaliśmy tłumaczenie napisów filmowych dla niezależnych ekranizacji krótkometrażowych. Bez wątpienia jest to jeden z oryginalniejszych przedsięwzięć w jakim mieliśmy okazję uczestniczyć.

Tłumaczenie struktury stron internetowych

Schematy zawarte w strukturze kodu HTML strony tłumaczy się raz, bez konieczności nanoszenia zmian dla każdej podstrony z osobna. W łatwy sposób sprawimy, że Twoja strona zyska tłumaczenie na każdej podstronie, włączając w to finalizację transakcji czy też wszelkiego rodzaju komunikaty.

Kompleksowe tłumaczenie oferty sklepu

Podobnie jak elementy UX dla strony internetowej, równie ważne jest tłumaczenie oferty. Dzięki przetłumaczeniu oferty na język obcy, przedstawienie produktu sprawia, że użytkownik czytający opis będzie bardziej zdecydowany by dokonać zakupu. Pozwól innym poznać asortyment Twojego sklepu i skontaktuj się z nami już dziś.

Tłumaczenie opisów zdjęć

Poza standardowymi przekładami opisów dla zdjęć produktów, współpraca z profesjonalnymi fotografami pokazała nam, jak ważne jest przedstawienie fotografii za pomocą krótkiej treści.

Tłumaczenie treści medycznych

Profesjonalizm w przypadku medycyny jest niezwykle ważny. Dotyczy to również szeroko pojętego tłumaczenia. Aby poprawnie przedstawić daną treść w obcym języku, konieczna jest niemała wiedza w tej obszernej dziedzinie. Posiadamy biegłych tłumaczy, którzy w przekładzie tekstów medycznych mają spore osiągnięcia.