Zamknij
Type at least 1 character to search
Do góry
Sprzedawaj więcej przez Internet

Pozycjonowanie usług logistycznych

Firma widoczna w Internecie

Jesteśmy częścią branży transportu i logistyki, a nasze osiągnięcia online są imponujące. Nasz wskaźnik wzrostu odnotowuje nawet 280% zwiększenie liczby odwiedzin. 

Usługi, o których wie każdy

Pozycjonowanie firm logistycznych to temat tabu w performance marketingu. Zwiększ widoczność swojej firmy logistycznej w Internecie i zdobądź rozpoznawalność swojej marki.

Nowi klienci dzięki Google

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej często stanowi kluczową strategię online. Wpływa to bezpośrednio na ilość nowych kontraktów. Zyskaj siłę online.

Wyszukiwanie zorientowane
na Twój biznes

Pozycjonowanie branży logistyki otwiera drzwi do pozyskania nowych kontraktów. Choć logistyka opiera się na narzędziach B2B, spory odsetek klientów poszukuje informacji o magazynach, transporcie i efektywnym ekonomicznie przepływu towarów w wynikach wyszukiwania Google. Korzystając z technologii SEO oraz narzędzi analitycznych, dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów, zwracając ich uwagę na oferowane przez Twoją firmę usługi logistyczne.

Faza badań

Zanim przystąpimy do działań, naszym głównym celem jest zrozumienie sytuacji i stanu strony internetowej. Analizujemy fakty, aby ustalić kierunek zmian SEO.

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie centrów logistycznych oraz usług z nimi związanych wymaga udsokonaleń technicznych i wizualnych na stronie www. Podniesienie wartości witryny internetowej stanowi dobry początek.

Obsługa 360

Zwiększenie sprzedaży usług doskonale odzwierciedla praca oparta na danych dotyczących wydajności online. Dzięki Front Row, Twoja firma zacznie korzystać z prawdziwej wartości jaką daje Google.

Wsparcie

W trakcie naszej współpracy poznajemy liczne niuanse. Z przyjemnością doradzimy, w jaki sposób rozwijać biznes online. Wyszukiwarki internetowe nie tolerują błędów.
Rozpocznij współpracy z Front Row Rozpocznij współpracy z Front Row