Zamknij
G o o g l e _ A d s
Type at least 1 character to search
Do góry

Google Ads

Odpowiadaj na trendy, generuj przychody

Skuteczny marketing internetowy wymaga natychmiastowych reakcji na trendy. Nie wystarczy już wyłącznie zatowarować magazynów pożądanych produktem lub przygotować usługi, należy również natychmiast przedstawić ofertę grupie docelowej, która tego pożąda. Każdy dzień jest tutaj kluczowy, ponieważ popyt dynamicznie rośnie, a rynek się nasyca.

Płatne kampanie w Google już po kilku godzinach po ustawieniu kierują osoby zainteresowane zakupem na strony naszych Klientów przynosząc wymierne korzyści. Oczywiście Google Ads to nie tylko odpowiadanie na trendy, lecz długofalowe strategie sprzedażowe w całorocznych branżach, w których nasi Klienci rozliczają się za kliknięcia reklamy lub sprzedaż.

Sztuka wojenna w reklamie płatnej

Sun Zi autor najstarszego podręcznika sztuki wojennej napisał “Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew.” Nasi specjaliści Google Ads doskonalą znają te słowa, ponieważ przygotowanie analizy Klienta, konkurencji oraz branży, w której prowadzony jest biznes ma kluczowe znaczenie w budowaniu strategii. Na tym etapie instalujemy również narzędzia oraz skrypty, które przekazują szczegółowe dane dotyczące aktywności konsumentów na stronie.

Następnie przechodzimy do realizacji kampanii reklamowej Google Ads, w której testujemy wiele formatów reklam oraz grup docelowych, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby konsumentów pokazując produkty lub usługi naszych Klientów. Jest to okres, w którym nasi specjaliście codziennie monitorują reklamy Google w celu przeprowadzania analiz oraz optymalizacji.

Praca nad kampaniami reklamowymi nigdy się nie kończy. Tworzenie nowych reklam, grup docelowych, modyfikowanie słów kluczowych oraz stawek, czy monitorowanie działań konkurencji to tylko część zadań, które są wykonywane systematycznie dla naszych Klientów. Kampanie Google Ads to nieustające doskonalenie wyników sprzedażowych.

Sezonowość w Google Ads

Wiemy dokładnie, jak branże performują wciągu roku. Nie przepłacaj i skorzystaj z eksperyzy Big Data.